Szkolenie online Duropal HPL Compact. Firma Korner zaprasza na webinar 20 lipca

Szkolenie online Duropal HPL Compact. Firma Korner zaprasza na webinar 20 lipca Fot. Pfleiderer

Czym jest Duropal HPL Compact? To nowoczesność i klasyka w jednym. Płyty kompaktowe idealnie komponują się z dzisiejszym ocierającym się niejednokrotnie o ekstrawagancję designem. 20 lipca w bezpłatnym webinarze wszystko na temat laminatów Duropal HPL Compact.

Laminat Duropal HPL Compact firmy Pfleiderer, to odpowiedź na aranżację przestrzeni, gdzie wymagane jest użycie materiałów najwyższej jakości. Materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, charakteryzujących się dużą trwałością i odpornością na wilgoć.

Duropal HPL Compact sprawdzi się w miejscach użyteczności publicznej, salach konferencyjnych, basenach, czy siłowniach. Jak jednak prawidłowo stosować płyty? Jakie mają właściwości, zastosowanie? Jak je montować, żeby służymy latami i zgodnie ze swoim przeznaczeniem?

Eksperci między innymi z firmy Pfleiderer, w czasie szkolenia online, odpowiedzą na te i inne pytania. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą płyt kompaktowych, zostanie omówiony prawidłowy proces obróbki płyt. Natomiast przedstawiciele firmy Artrys, zademonstrują sposoby montażu kompaktów na podkonstrukcji.

Szkolenie zaplanowane jest na 20 lipca w godzinach 11.00- 12.00.

https://infopfleiderer.com/webinar/H/duropal-hpl-compact---wlasciwosci-zastosowanie-montaz?uid=52ff7713

Firma Korner, która jest partnerem handlowym Pfleiderer, zaprasza do rejestracji i wzięcia udziału w szkoleniu.

Więcej o:
korner strzałków radomsko płyty blaty szkolenie online pfleiderer
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE