Szkolenie dla podatników: „Wtorki z JPK”

Szkolenie dla podatników: „Wtorki z JPK”

Pracownicy Urzędu Skarbowego w Radomsku, zapraszają na cykl bezpłatnych szkoleń pt. „Wtorki z JPK”

Szkolenia są skierowane do podatników, których obejmie od 1 stycznia 2018 r. obowiązek przesyłania pliku JPK_VAT.

W każdy listopadowy wtorek 7, 14, 21, 28, o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Radomsku przy ul. Mickiewicza 4, w pokoju nr 109, pracownicy zapoznają uczestników szkolenia z problematyką prowadzenia elektronicznych ewidencji VAT i przekazywania ich w postaci elektronicznej, w formie JPK_VAT.

Jednolity Plik Kontrolny JPK wprowadzany jest stopniowo, objął już przedsiębiorców dużych, średnich i małych, a od 1 stycznia 2018 r. zostanie rozszerzony na wszystkich podatników VAT czynnych.

Ministerstwo Finansów na stronie www.jpk.mf.gov.pl, udostępniło aplikację Klient JPK, która ułatwia podatnikom bezkosztowe generowanie i wysyłanie plików JPK. Już teraz można testować elektroniczne składanie JPK_VAT za październik, listopad i grudzień 2017 r. używając tej aplikacji.

Zainteresowani szkoleniem proszeni są  o wybranie jednego z czterech wskazanych wyżej terminów i zgłoszenie telefoniczne 44 68 54 964 – Anna Kowalczyk, lub osobiście – stanowisko nr 8 – Sala Obsługi Podatników – Maria Łyczko.

Więcej o:
us radomsko urząd skarbowy radomsko szkolenie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE