Sześć firm chce wybudować kompleks sportowy przy PSP6 w Radomsku

Sześć firm chce wybudować kompleks sportowy przy PSP6 w Radomsku Fot. Google Street View

Sześć ofert wpłynęło na ogłoszony przez radomszczański magistrat przetarg na budowę boiska przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Radomsku.

Był to już drugi przetarg na realizację tej inwestycji. Pierwszy został unieważniony, ponieważ najniższa oferta była wyższa od kwoty, jaką magistrat zamierza przeznaczyć na inwestycję.

W drugim przetargu najniższą ofertę – na ponad 3,9 mln zł złożyła spółka „Sport-Track” z Wrocławia. Najwyższą - firma Activa Longin Wysocki z Łodzi. Opiewa ona na ponad 5,6 mln zł. Tymczasem radomszczański magistrat na budowę boiska przy PSP 6 zamierza przeznaczyć 3,7 mln zł.

Obecnie trwa analizowanie złożonych ofert.

Przypomnijmy. W ramach inwestycji powstanie boisko piłkarskie o nawierzchni z trawy syntetycznej, o wymiarach około 90,00 m x 52,00 m, wyposażone m.in. w piłkochwyty, oświetlenie, drenaż odwadniający i system nagłośnienia, bieżnia okrężna z nawierzchnią poliuretanową o max. czterech torach, rzutnia do rzutu młotem i dyskiem, rzutnia do rzutu oszczepem, skocznia do skoku w dal i trójskoku, skocznia do skoku wzwyż, trybuna zadaszona z miejscami siedzącymi na ok. 130 osób, dwie wiaty dla zawodników, ciągi piesze o nawierzchni z płyt betonowych. Wybudowany też zostanie budynek zaplecza szatniowo – sanitarno – magazynowego.

Więcej o:
radomsko psp6 radomsko budowa kompleksu sportowego przetarg inwestycja urząd miasta radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE