Szczęśliwy remis Mechanika w Zduńskiej Woli

W kolejnym meczu na czwartoligowych boiskach, Mechanik Radomsko zremisował z Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1:1.

Pierwsza połowa spotkania należała do gospodarzy. Już w 28 minucie mogli objąć prowadzenie jednak piłka trafiła w słupek po strzale Filipa Sysio, który 10 minut później zdobył jedyną bramkę dla gospodarzy.

Radomszczanie jeszcze w pierwszej połowie mieli szansę na wyrównanie, jednak Przemysław Szewczyk trafił piłką w poprzeczkę. W 70 minucie spotkania sytuacji sam na sam nie wykorzystał Adam Olejnik. Na 3 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry do pustej bramki nie trafił Jakub Tazbir, który otrzymał podanie od Przemysława Kornackiego.

Remis uratował Tomasz Walioszczyk już w doliczonym czasie gry. Po znakomitym podaniu od Marcina Antczaka zdobył bramkę w 91 minucie spotkania. Żółte kartoniki obejrzeli: Rafał Radziejwski, Kamil Nowak.

Mechanik Radomsko zajmuje 6. miejsce w tabeli i traci do lidera, Włókniarza Moszczenicy, 5 punktów.