System zmianowy w Urzędzie Miasta w Radomsku przedłużony

System zmianowy w Urzędzie Miasta w Radomsku przedłużony

W związku z zagrożeniem epidemicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV2, praca w systemie zmianowym pracowników Urzędu Miasta w Radomsku została wydłużona do 30 kwietnia 2021 r.

Oznacza to, że urząd nadal będzie czynny od godz. 7.30 do godz. 17.00.

Pierwsza zmiana trwa od 7.30 do 12.00, a druga od 12.30 do 17.00. Od godz. 12.00 do 12.30 odbywa się dezynfekcja i wietrzenie pomieszczeń. W tym czasie urząd jest nieczynny.

Urzędnicy zalecają załatwianie wszelkich formalności za pomocą telefonów, platformy e-PUAP i poczty elektronicznej um@radomsko.pl.

Jeśli załatwienie spraw urzędowych nie jest możliwe w powyższy sposób wszelkie dokumenty będzie można składać w Punkcie Obsługi Interesanta znajdującym się przy głównym wejściu do urzędu miasta. Dodatkowo przy wejściu do budynku ustawiona jest specjalna skrzynka podawcza. Do budynku jednorazowo mogą wejść dwie osoby. Wejście od strony Sądu Rejonowego i winda są zamknięte.

We wtorki do odwołania prezydenci nie będą przyjmować interesantów. Można się kontaktować telefonicznie – 44 685 45 10. Również do odwołania zawieszono wszystkie dyżury radnych w urzędzie miasta.

Punkt MPK oraz kasa w Urzędzie Miasta są nieczynne.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko godziny otwarcia system zmianowy obsługa interesantów
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE