Sypnęło śniegiem w Radomsku

Sprawdziły się prognozy synoptyków. Sypnęło białym puchem. Śnieg, w poniedziałek 12 października padał w Radomsku od rana.

Sprawdziły się prognozy synoptyków. Sypnęło białym puchem. Śnieg, w poniedziałek 12 października padał w Radomsku od rana.
Kolizja na ul. Kościuszki 12 października. Fot. nadesłane
Zaskoczenia nie kryli kierowcy. Kto musiał dojechać do pracy swoim samochodem, potrzebował kilka chwil na jego odśnieżenie. – Wstałem rano, wyglądam przez okno, a tam mój samochód całkowicie zasypany śniegiem. Musiałem odnaleźć dawno zapomnianą skrobaczkę do szyb i szybko odśnieżyć auto, aby nie spóźnić się do pracy – napisał na naszą skrzynkę, jeden z Czytelników.

Tuż przed godz. 8. na ulicy Kościuszki w Radomsku doszło niegroźnej kolizji, w której uczestniczyły trzy auta.  32 - letni kierujący mercedesem, nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim citroena i najechał na jego tył, a citroen uderzył w skodę. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, nie potrzebowali pomocy medycznej. Na sprawcę kolizji policjanci nałożyli mandat karny.

Ze względu na pogorszenie warunków atmosferycznych, boiska przy ZSG 7 (ul. 11 Listopada) zostały zamknięte do odwołania.

W poniedziałek, strażacy z jednostek ochotniczych, interweniowali w związku z połamanymi i powalonymi na drogi drzewami. Najwięcej interwencji było na terenie gminy Wielgomłyny, gdzie połamanych zostało ok. 150 młodych drzew, a także w gminie Przedbórz - ok. 45 drzew.

Synoptycy prognozują, że śnieg padać będzie do środy. Temperatura w Radomsku, w dniach 12 – 13 października, wahać się będzie między 0 a 5 stopniami Celsjusza na plusie. Więcej o pogodzie w Radomsku w tym miejscu.

Macie zdjęcia z październikowego ataku śniegu w Radomsku? Prześlijcie je na redakcja@radomsko24.pl a zostaną opublikowane w tym artykule.

Podobają ci się nasze newsy? Polub Radomsko24.pl na Facebooku TUTAJ!

Więcej o:
śnieg opady zima
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE