Sylvia Novak wystąpiła w programie śniadaniowym stacji TVN

Sylvia Novak wystąpiła w programie śniadaniowym stacji TVN Fot. archiwum Facebook Sylvia Novak

Sylvia Novak, pochodząca z powiatu radomszczańskiego artystka wystąpiła dziś, 8 marca w porannym programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN. Zaśpiewała w nim swój najnowszy utwór „Szczęście”. Za pośrednictwem tej piosenki, kilkanaście dni temu ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka.

- Kochane Kobiety niech Wasze wszystkie marzenia się spełniają… również te o największym szczęściu – tak na swoim Facebooku napisała Sylvia.

Kilka miesięcy temu Sylvia Novak za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zdobyła się na niezwykle szczere i intymne wyznanie związane z rodzicielstwem. Poruszyła temat wywierania presji przez społeczeństwo i otrzymywania niestosownych pytań ze strony internautów na temat przyszłego potomstwa i powiększania rodziny.

Wokalistka zdobyła się wówczas na wyznanie, że stara się bezskutecznie ze swym mężem o dziecko od ponad dwóch lat. Zmotywowały ją do tego nieustanne i bardzo krzywdzące zarzuty odnośnie tego, że stawia na pierwszym miejscu w swoim życiu karierę czy pieniądze.

Szczere wypowiedzi Sylvii spotkały się z ogromną aprobatą ze strony mediów oraz fanów, a przede wszystkim ze strony solidaryzujących się z nią kobiet.

Wypowiedziane na głos słowa artystki nieoczekiwanie zapowiedziały ogromne i utęsknione zmiany w jej życiu prywatnym. Za pośrednictwem nowowydanego utworu „szczęście” ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka.

- Utwór „szczęście" zaczęłam pisać 2 lata temu, gdy po raz pierwszy podczas naszych starań o dziecko pojawiła się nadzieja... wtedy niestety ta nadzieja zgasła, a utwór odłożyłam „na półkę". Wróciłam do niego teraz, gdy w grudniu dowiedzieliśmy się, że nasze marzenie o powiększeniu rodziny, o które w sumie walczyliśmy 3 lata się - w końcu się realizuje. Od dziecka moimi dwoma najważniejszymi marzeniami była rodzina i muzyka, dlatego bardzo chciałam podzielić się naszym „szczęściem" właśnie poprzez muzykę. Utwór zawiera całą paletę emocji, które towarzyszyły mi przez tą długą i trudną drogę, aż do teraz – opowiada o tym ważnym wydarzeniu Sylvia Novak.

Występ można obejrzeć TUTAJ

Więcej o:
sylvia novak sylvia novak radomsko tvn dzień dobry tvn
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE