Świętokrzyskie w obiektywie odkrywców z Foto Pozytyw

Świętokrzyskie w obiektywie odkrywców z Foto Pozytyw Fot. Foto Pozytyw

W niedzielę, 5 maja, uczestnicy warsztatów plenerowych Foto Pozytyw mieli niepowtarzalną okazję wybrać się na wcześniej planowaną wspaniałą przygodę fotograficzną w malownicze rejony Ponidzia.

Dzięki zaangażowaniu pasjonatów fotografii i odkrywców przyrody, ich kreatywność pozwoliła każdemu wyrazić swoją wrażliwość artystyczną i uchwycić magiczne momenty tego wyjątkowego dnia.

Uczestnicyz  bliska poznali oni Grodzisko Stradow, gdzie historia splata się z naturą, odwiedzili urokliwą Kaplicę św. Anny, stojącą na szczycie, skąd rozpościera się panorama miasta Pińczowa. Przemierzyli także niezwykłe krajobrazy okolic Kielczyzny i dorzecza Nidy.

- Była to wyjątkowa okazja, by docenić piękno i zróżnicowanie Ponidzia przez obiektywy aparatów. Każdy uczestnik miał szansę zanurzyć się w unikalnym świecie tego regionu i podzielić się swoimi spostrzeżeniami poprzez sztukę fotografii. Każde zdjęcie ma moc opowiadania historii. Niech wasza kreatywność będzie iskrą, która rozpala pasję do podróży i poszukiwań nowych miejsc - powiedział po wyjeździe Marcin Kwarta.

Więcej o:
foto pozytyw warsztaty foto pozytyw radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE