Święto Miodu w Gomunicach

Święto Miodu w Gomunicach Fot. Klaudia Gajda

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, powróciło Gomunickie Święto Miodu. Impreza została zorganizowana na stadionie sportowym w Gomunicach.

Święto Miodu to szansa na kupno „płynnego złota” od lokalnych pszczelarzy oraz spróbowania przysmaków przygotowanych przez sołectwa, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Gminne Koło Emerytów.

Na godzinę 17.00 zaplanowany jest koncert gwiazdy muzyki disco polo JORRGUSA a o godzinie 19.00 zagra DEJW. Nie zabraknie też dyskoteki, która zakończy się pokazem sztucznych ogni.

Przy okazji imprezy można zaszczepić się przeciw COVID-19 w mobilnym punkcie szczepień jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson. Szczepienie prowadzone będzie do godziny 18.00. Wśród tych, którzy się w tym dniu zaszczepią rozlosowane zostaną 4 rowery, natomiast wśród tych, którzy wcześniej zaszczepili się w pełni i zgłoszą ten fakt w mobilnym punkcie szczepień, rozlosowane zostaną 2 rowery.

Wraz ze Świętem Miodu odbywała się będzie „Pokoleniowa Biesiada w Gminie Gomunice". Na Biesiadę udało się pozyskać dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania BUD-UJ RAZEM jako projekt grantowy. W ramach Biesiady zaplanowaliśmy szereg atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i tych starszych uczestników.

Więcej o:
Gomunice Święto Miodu Święto Miodu Gomunice 2021 Miód Gomunice 2021
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE