Świąteczno-noworoczne spotkanie poetów

Świąteczno-noworoczne spotkanie poetów

Jak co roku działające w Radomsku Stowarzyszenie Literackie „Ponad”, zorganizowało świąteczno-noworoczne spotkanie. Udział w nim wzięli członkowie stowarzyszenia, jak również jego sympatycy, m.in. przedstawiciele radomszczańskich placówek kulturalnych oraz samorządowcy.

Organizowane przez grupę „Ponad” świąteczno-noworoczne spotkania to już tradycja.

– Spotykamy się każdego roku. Jest to bardzo dobra okazja do wspólnych rozmów, integracji oraz wymiany doświadczeń. Dzięki temu, że w spotkaniach uczestniczą władze miasta i powiatu, możemy pochwalić się naszymi osiągnięciami – mówi Małgorzata Zagórska ze Stowarzyszenia Literackiego „Ponad”.

A osiągnięć w minionym roku było wiele.

– Był to dla nas bardzo dobry rok. Zrealizowaliśmy wszystkie zamierzenia. Mam nadzieje, że rok 2020 będzie równie udany. Planujemy organizację w Przedborzu warsztatów poetyckich. Odbędzie się też kolejna edycja Nocy Poezji – wylicza prezes stowarzyszenia „Ponad” Edmunda Bodanka.

Jak na świąteczno-noworoczne spotkanie przystało, były życzenia oraz wspólne śpiewanie kolęd. Wykonywali je m.in. uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku.

Więcej o:
stowarzyszenie ponad pond radomsko stowarzyszenie ponad radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE