Świąteczne spotkanie w ŚDS w Radomsku

Świąteczne spotkanie w ŚDS w Radomsku Fot. UM Radomsko

Spotkanie pełne podziękowań, życzeń i wspólnego kolędowania przy wigilijnym posiłku. Tak można podsumować przedświąteczne spotkanie z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Radomsku.

Gośćmi bożonarodzeniowego spotkania byli: prezydent Radomska Jarosław Ferenc, proboszcz parafii św. Magdaleny ks. Piotr Hernoga, ks. Adam Mikoś z parafii św. Maksymiliana Kolbe oraz zastępczynie dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej: Beata Kotlicka i Małgorzata Rzeźniczak, pracownicy ŚDS oraz rodzice uczestników. Wszystkich zebranych powitał dyrektor ŚDS Zbigniew Piechowicz.

- Chciałem podziękować Wam, że tworzycie taką cudowną wspólnotę. Środowiskowy Dom Samopomocy jest miejscem niezwykle rodzinnym, gdzie wszyscy podopieczni oraz ich rodzice mogą czuć się jak w domu. Dziękuję kierownictwu i wszystkim pracownikom ŚDS, za stworzenie tak pięknej atmosfery – mówił podczas spotkania prezydent Jarosław Ferenc.

- Wszystkim życzę zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia pełnych rodzinnego ciepła, a w Nowym Roku, aby wokół Was było jak najwierniej dobrych i pomocnych ludzi oraz siły do realizacji podstawionych sobie celów – dodał.

Po wspólnej modlitwie i życzeniach nadszedł czas na podzielenie się opłatkiem i wigilijny posiłek. Spotkanie umilił występ artystyczny przygotowany przez podopiecznych ŚDS-u.

Więcej o:
radomsko spotkanie święta wigilia śds boże narodzenie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE