Świąteczne spotkanie radomszczan

W tym roku władze miasta przygotowały z okazji zbliżających się świąt wiele atrakcji, m.in. wspólne kolędowanie, koncerty, degustację wigilijnych potraw jasełka oraz - jakże by inaczej - dzielenie się opłatkiem

W tym roku władze miasta przygotowały z okazji zbliżających się świąt wiele atrakcji, m.in. wspólne kolędowanie, koncerty, degustację wigilijnych potraw jasełka oraz - jakże by inaczej - dzielenie się opłatkiem.


W sobotę 20 grudnia od godz. 12 na Placu 3-go Maja odbywał się będzie happening pt. "Podziel się świątecznym ciepłem". Będzie można pooglądać żywe zwierzęta w specjalnie przygotowanej szopce. Z głośników popłyną kolędy.

O godz. 15 rozpoczną się koncerty chórów oraz grup wokalnych działających w Miejskim Domu Kultury. Wtedy też będzie można zobaczyć pokaz grupy Gwardia Gryfa, znanej z "Mam Talent".

O godz. 16:15 podzielimy się opłatkiem oraz skosztujemy wigilijnych dań. Będzie można zobaczyć przedstawienie pt. "Jasełka uliczne" (Teatr Prawdziwy z Bielawy) albo przejechać się bryczką.

Organizatorami świątecznego spotkania radomszczan są urząd miasta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Dom Kultury. Sponsorami i partnerami są GK, TBS, Met-prim, Stowarzyszenie PANACEUM, Stowarzyszenie CIM, Piekarnia Trzeciak, Klasztor oo. Franciszkanów i harcerze.

Więcej o:
wigilia boże narodzenie opłatek święta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE