Świąteczne kiermasze w Radomsku

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, radomszczańskie szkoły organizują kiermasze, na których będzie można kupić wiele atrakcyjnych i wyjątkowych prezentów dla bliskich.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, radomszczańskie szkoły organizują kiermasze, na których będzie można kupić wiele atrakcyjnych i wyjątkowych prezentów dla bliskich.
fot. ilustracyjne/freeimages.com
W niedzielę 13 grudnia, po każdej mszy świętej w parafii  pw. Najświętszego Serca Pana  Jezusa  na Kowalowcu, na kiermaszu zorganizowanym przez ZSG nr 7 będzie można kupić oryginalne upominki i ręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Uzupełnieniem będzie kiermasz domowych wypieków. Całkowity dochód z kiermaszu wspiera inicjatywę remontu korytarza dla uczniów z klas 1-3 oraz zakup materiałów dydaktycznych.

Również 13 grudnia, rada rodziców przy ZSG nr 1, organizuje drugą edycję kiermaszu bożonarodzeniowego. Na placu  kościelnym NMP Królowej Polski przy ul. Piastowskiej, do nabycia będą ręcznie wykonane przez uczniów ozdoby świąteczne oraz coś słodkiego do przedświątecznej kawy. Dochód z kiermaszu wesprze dokończenie budowy szkolnego placu zabaw.

Dyrekcja, grono pedagogiczne, rada rodziców i uczniowie PSP nr 5 w Radomsku zapraszają na kiermasz bożonarodzeniowy w dniu 20 grudnia (niedziela) w świetlicy przykościelnej  przy ul. Narutowicza 155 w godzinach 10.00-13.00. Na kiermaszu będzie można zakupić: ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, stroiki, ciasta, pierniki, pierniczki, gwiazdy betlejemskie oraz małe żywe choinki. Kiermasz ten organizowany jest przez PSP nr 5 już po raz trzeci.

Kilka dni temu w galerii Baszta przedświąteczny kiermasz zorganizowali uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej. Pisaliśmy o tym w tym miejscu.

Organizujesz świąteczny kiermasz? Powiadom nas o tym: redakcja@radomsko24.pl. Artykuł zostanie uzupełniony.

Więcej o:
kiermasz święta zsg nr 1 zsg nr 7 boże narodzenie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE