Świąteczne Granie młodych piłkarzy RKS Radomsko

Fot. Mateusz Patalan

Na radomszczańskiej hali pneumatycznej odbyło się dziś Świąteczne Granie podopiecznych Akademii Młodego Piłkarza RKS. Młodzi piłkarze rozegrali na zadaszonej murawie towarzyskie mecze wspólnie ze swoimi rodzicami. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Podczas dzisiejszych zmagań na czterech boiskach zmierzyli się ze sobą zawodnicy z czterech grup wiekowych prowadzonych przez akademię RKS-u Radomsko. Mecze rozgrywali wspólnie ze swoimi rodzicami, by na samym końcu zmierzyć się w wielkim finale, gdzie drużyna rodziców zmierzyła się z młodymi piłkarzami RKS-u.

- Imprezę organizujemy po raz pierwszy. Miło jest nam przywitać rodziców i przede wszystkim dzieciaków. Przed nami mecze czterech najmłodszych kategorii wiekowych oraz rocznika 2006. Łącznie w naszym świątecznym, wigilijnym graniu weźmie udział około 100 dzieciaków – mówi Adrian Pluta, koordynator Akademii Młodego Piłkarza RKS Radomsko.

W czasie towarzyskich spotkań zbierano fundusze na rzecz Akademii Młodego Piłkarza. Pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup baneru dla młodych piłkarzy.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
świateczne granie rks radomsko rks akademia młodego piłkarza hala pneumatyczna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE