Sukcesy zawodników – seniorów OKSS „10-tka”

Sukcesy zawodników – seniorów OKSS „10-tka” Fot. OKSS

Na bardzo wysokich pozycjach uplasowali się zawodnicy Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-tka”, którzy wzięli udział zawodach zorganizowanych w Częstochowie, Kutnie oraz Jaworznie.

Tomasz Niezabitowski specjalizujący się w strzelaniu ze strzelby gładkolufowej prezentuje świetną formę sportową. W swoich ulubionych konkurencjach strzelbowych zdobył dwa złote medale.

- Pierwsze złoto Tomek wystrzelał w sobotę 20 lutego w konkurencji Strzelba Standard Manual podczas zawodów „Turniej EXPERTA” zorganizowanych przez Klub Strzelecki EXPERT Jaworzno. Drugie złoto zdobył w niedzielę 21 lutego w konkurencji Strzelba Semi-auto podczas Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich „Dobry Początek 2021”, rozgrywanych na strzelnicy CSS Częstochowa – mówi prezes OKSS „10-tka”, Sławomir Dziegieć.

Kolejny reprezentant OKSS „10-tka” Błażej Wejman specjalizujący się w pistolecie wystrzelał 21 lutego na zawodach zorganizowanych przez Klub Strzelecki ORZEŁ Kutno srebro i brąz.

Drugie miejsce zdobył Błażej w konkurencji Pistolet centralnego zapłonu 10 strzałów a trzecie w konkurencji Pistolet sportowy 20 strzałów. W konkurencji Pistolet sportowy 10 strzałów uplasował się na miejscu piątym.