Sukcesy tenisistek stołowych UMLKS Radomsko

Tenisiści stołowi UMLKS Radomsko startowali w ostatnich zawodach kończącego się sezonu.

Bardzo dobrze zaprezentowała się Aleksandra Niemiec, która reprezentowała województwo łódzkie w Mistrzostwach Polski LZS w Brzegu Dolnym. W kategorii młodzieżówek uplasowała się na wysokim 6. miejscu.

Z kolei najmłodsi startowali w Kleszczowie w XIX Turnieju o Puchar Wójta Gminy. Najlepszy wynik osiągnęła Kinga Więcławska zajmując w kategorii kadetek 2. miejsce. W finale przegrała z Mistrzynią Polski Wiktorią Wróbel z Dwójki Rawa Maz. W kategorii młodziczek Łucja Morga uplasowała się na 7. miejscu podobnie jak Mateusz Musiał. Z kolei 8 -letni Sebastian Musiał oraz Jakub Szwedzik zakończyli turniej na miejscach 9-12.

- To były ostatnie zawody w sezonie teraz czeka nas okres roztrenowania. Pod koniec lipca wznawiamy przygotowania do nowego sezonu. W połowie sierpnia tradycyjnie już najlepsi młodzi zawodnicy wyjadą na obóz sportowy do Wisły. Pierwsze turnieje nowego sezonu w pierwszy weekend września - powiedział trener Jacek Kawka.