Sukcesy Studia Wokalnego

Studio Wokalne, działające przy Miejskim Domu Kultury, może pochwalić się kilkoma sukcesami w znaczących konkursach ogólnopolskich.

Studio Wokalne, działające przy Miejskim Domu Kultury, może pochwalić się kilkoma sukcesami w znaczących konkursach ogólnopolskich.
foto ilustracyjne. sxc.hu
2 maja odbył się III Piotrkowski Festiwal Wokalny "Najpiękniejsze są polskie piosenki". Wydarzenie miało miejsce w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, a wzięło w nim udział 83 solistów z Tomaszowa Mazowieckiego, Aleksandrowa Łódzkiego, Wolborza, Glinnika, Piotrkowa Trybunalskiego i Radomska. W konkursie wzięło udział 6 wokalistów ze Studia Wokalnego, wszyscy zakwalifikowali się do finałowej trzydziestki. Natomiast w złotej dziesiątce (najlepsze głosy), znalazły się Julia Walaszczyk, Adrianna Witalewska i Natalia Stolarska.

Grand Prix festiwalu otrzymała Natalia Ćwiek.

Z kolei Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca "Majowa nutka" w Częstochowie, w którym brali udział soliści z 14 państw europejskich, okazał się niezwykłym sukcesem Julii Walaszczyk, która wywalczyła Złotą Półnutkę, tym samym zajmując 4 miejsce.

Gratulujemy utalentowanym wokalistom oraz instruktorom, Violettcie i Pawłowi Ojrzyńskim, bez których pracy i fachowych porad tyle sukcesów nie byłoby możliwych.

Więcej o:
studio wokalne sukcesy majowa nutka julia walaszczyk
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE