Sukcesy młodych strzelców

Sukcesy młodych strzelców Fot. Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego 10-tka

Miniony weekend obfitował w strzeleckie wydarzenia sportowe. W sobotę 7 marca odbyło się Walne Zebranie Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego. W części oficjalnej członkowie kadry wojewódzkiej młodzików, juniorów i młodzieży nagrodzeni zostali za osiągnięcia sportowe 2019 roku. Z kolei w niedzielę 8 marca na strzelnicy Klubu Społem Łódź odbyły się zawody strzeleckie w konkurencjach strzelań pneumatycznych.

Podczas Walnego Zebrania z Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego „10-ka” wyróżnienia otrzymali: Wiktor Blada, Wiktoria Karasek, Maksymilian Kępiński oraz Hania Rusin. Wyróżnienia otrzymali również trenerzy szkolący młodzież.
 
W niedzielę 8 marca z okazji Dnia Kobiet odbyły się na strzelnicy Klubu Społem Łódź zawody strzeleckie w konkurencjach strzelań pneumatycznych. Była to jednocześnie II Runda Pucharu Województwa Młodzików.
 
Znakomicie spisała się nasza klubowa ekipa młodzików oraz juniorów. Zawodnicy Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-ka” przywieźli z Łodzi 4 puchary.
 
- Złoto w klasyfikacji pistolet pneumatyczny kobiet wystrzelała Wiktoria Karasek a Hania Rusin uplasowała się na piątym miejscu. W klasyfikacji pistolet młodzików nasi chłopcy zdominowali podium. Złoto zdobył Artur Kucharski, srebro Filip Makowski a brąz wystrzelał Adam Wieczorek. Nasze młodziczki Asia Kucharska i Zosia Biesiada nie zajęły miejsc na podium ale poprawiły swoje rekordy życiowe. W silnie obsadzonej konkurencji pistolet pneumatyczny mężczyzn 13 lokatę zajął Maksymilian Kępiński – mówi trener Sławomir Dziegieć.
Więcej o:
radomsko strzelectwo zawody klub strzelectwa 10-tka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE