Sukces Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej w Łodzi

14 czerwca w Łodzi zawodnicy Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej wzięli udział w Finałach Miejskich w ramach Mistrzostw Deichmanna 2015. Zespół z Radomska występował jako Szwecja.

14 czerwca w Łodzi zawodnicy Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej wzięli udział w Finałach Miejskich w ramach Mistrzostw Deichmanna 2015. Zespół z Radomska występował jako Szwecja.


W eliminacjach rozgrywanych w Bełchatowie chłopcy zajęli 2 miejsce. Mecze rozgrywane były co tydzień, od 19 kwietnia. Zespół z Radomska 12 rozegranych spotkań zakończył z jednym remisem i tylko jedną przegraną.

Finały  w Łodzi były rozgrywane systemem pucharowym, tzn. przegrany odpada.

Zawodnicy ESBANK RAP Radomsko dotarli do ćwierćfinału wygrywając pierwsze spotkanie 7-0 z drużyną Hiszpani. Bramki dla nas trafiali Kołodziejczyk Aleksander - 3, Igor Kozak - 1, Jakub Klekowski - 1, Kacper Janczak - 1, Huber Wolski - 1. W drugim spotkaniu po dogrywce, chłopcy pokonali Portugalię 2-1 (Aleksander Kołodziejczyk - 1, Kacper Janczak - 1). Dopiero w ćwierćfinale zespół z Radomska przegrał z Finlandią i pożegnał się z turniejem.

W ćwierćfinale Przegywamy z Finllandią 1-3 (Kacper Janczak) i niestety żegnamy się z turniejem. Byliśmy blisko półfinału. Kończymy rywalizację na miescu 5-8.

W Łodzi wystartowało 38 zespołów.

- Po rozegraniu wszystkich spotkań w Finałach oraz w eliminacjach okazało się, że nasz zawodnik Aleksander Kołodziejczyk został królem strzelców - 24 bramki, a na drugim miejscu uplasował się również nasz zawodnik Kacper Janczak - 23 bramki - zdradził trener Marek. - Bardzo dziękuję chłopcom za zaangażowanie w każdym spotkaniu, za walkę do samego końca,  rodzicom za wspaniały doping podczas finałów oraz za okazaną pomoc. Jestem dumny z postawy całego zespołu - dodaje.

Serdecznie gratulujemy chłopakom i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Więcej o:
rap esbank piłka nożna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE