Sukces Kornelii Woźniak na Festiwalu Gdynia Open

Sukces Kornelii Woźniak na Festiwalu Gdynia Open

Kornelia Woźniak z Radomska, podopieczna instruktorki śpiewu Violetty Ojrzyńskiej, wzięła udział w XI Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Gdynia OPEN” . Festiwal ten, organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury we współpracy z Laboratorium Innowacji Społecznych, jest dedykowany młodym talentom wokalnym z całej Polski oraz zza granicy.

Gdynia OPEN to prestiżowe wydarzenie muzyczne składające się z dwóch konkursów piosenki, które mają na celu wspieranie młodych artystów, rozwijanie ich pasji oraz promowanie aktywności muzycznej i artystycznej. Tegoroczne przesłuchania i warsztaty odbyły się w dniach 26-29 czerwca w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Z. Noskowskiego w Gdyni. Koncert galowy laureatów miał miejsce w muszli koncertowej przy Placu Grunwaldzkim.

Kornelia Woźniak, reprezentując Radomsko, zdobyła brązową rybkę i uzyskała tytuł Laureata w kategorii wiekowej 11-13 lat. Jury, w skład którego wchodzili artyści: Damian Ukeje, Grzegorz Dobek, Jerzy Petersburski Jr. i Marcin Spenner, doceniło jej talent i zaangażowanie. Kornelia jest uczennicą Violetty Ojrzyńskiej, która pełni funkcję dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach i jednocześnie prowadzi zajęcia wokalne.

Festiwal „Gdynia OPEN” jest wyjątkową okazją dla młodych wokalistów do zaprezentowania swoich umiejętności przed szeroką publicznością oraz profesjonalnym jury. Dzięki takim wydarzeniom, młode talenty mają możliwość rozwoju i zdobycia cennych doświadczeń scenicznych, które mogą być fundamentem ich przyszłej kariery muzycznej.

Kornelii Woźniak serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na muzycznej scenie!

Więcej o:
Gdynia Open Kornelia Woźniak
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE