Sukces karateków „Randori”

Pracowity koniec roku zaliczają karatecy z Radomszczańskiego Klubu Karate Kyokushin "Randori". 17 czerwca, podczas Międzynarodowego Turnieju Karate w Limanowej, Natalia Dudek wygrała kategorię dziewcząt 10-11 lat, zdobywając tym samym złoty medal.

Klubowy kolega Natalii, Fabian Janusiak, po pierwszej wygranej walce, w kolejnym etapie uległ  późniejszemu zwycięzcy kategorii i ostatecznie uplasował się tuż za podium.

Turniej w Limanowej był czwartym tegorocznym turniejem, w którym startowali zawodnicy klubu „Randori”. Nie rezygnują jednak z dalszych treningów. W wakacje, ćwiczyć będą raz w tygodniu w środy.

Już 22 czerwca, o godz. 18.00 w hali ZSG nr 4 przy św. J. Królowej 20 będzie można ćwiczyć u boku mistrzów za sprawą otwartego treningu dla wszystkich chętnych od lat 4.