Stylowe rękawice skórzane dla mężczyzn

Stylowe rękawice skórzane dla mężczyzn

Zimą warto zadbać o nie tylko o komfortowe stylizacje, ale również takie, które będą eleganckie i nowoczesne. Oprócz wełnianego płaszcza, kompletu czapki i szalika, warto również pamiętać o zakupie skórzanych rękawic. Obecnie na rynku mamy szeroki wybór różnych modeli. Szukając idealnego dla nas, skierujmy swoją uwagę w stronę wysokojakościowej galanterii skórzanej, jaką oferuje firma Napogloves.pl.

Rękawice skórzane – dla kogo?

Rękawice skórzane w swojej garderobie powinien posiadać każdy elegancki mężczyzna. Pasują one zarówno do stylowego wełnianego płaszcza, jak i krótszej wersji kurtki. Skóra dzięki szlachetności materiału dodaje stylu i szyku. Warto wybierać rękawice z jagnięcej skóry, która jest nie tylko miękka, ale również bardzo trwała i odporna na zadrapania. Dzięki temu, decydując się na zakup ulubionego modelu, możesz mieć pewność, że posłuży on Ci przez długi czas.

Obecnie najczęściej mężczyźni wybierają proste modele bez zdobień bądź z delikatnymi przeszyciami. Coraz większą popularnością cieszą się również modele w jaśniejszych kolorach – szarości czy karmelu.

Rodzaje rękawic skórzanych

Na rynku możesz wybierać spośród modeli ocieplanych (zimowe) i nieco cieńszych tak zwanych przejściowych.

Rękawice zimowe dzięki miękkiemu ociepleniu polarem lub w bardziej ekskluzywnej wersji – kaszmirem chronią nie tylko dłonie przed chłodem, ale również zapewniają wysoki komfort użytkowania. Z kolei rękawice skórzane bez podszewki, doskonale sprawdzają się jako męskie rękawiczki samochodowe. Dzięki idealnemu dopasowaniu do dłoni zyskasz pełną kontrolę nad kierownicą i skrzynią biegów. Dodatkowo, nawet podczas wielogodzinnej jazdy dłonie nie pocą się i nie są narażone na otarcia.

Ponadto rękawice oferowane przez Napogloves.pl zostały wyposażone w unikalną technologię NAPOTOUCH. Pozwala ona na korzystanie ze smartfonów, tabletów, bankomatów i innych urządzeń z ekranami dotykowymi, bez konieczności zdejmowania osłony dłoni. 

Koszt takich rękawic waha się w zależności od modelu i wynosi od 199 zł do ponad 300 zł. Obecnie w sklepie Napogloves.pl trwa wyprzedaż.

Kliknij tutaj: https://napogloves.pl/rekawiczki-meskie-skorzane/
Jest to więc idealny czas by zaopatrzyć się w stylowe rękawice na kolejny sezon w doskonałej cenie!

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE