Styl industrialny a może art deco? Webinar 22 września rozwieje wątpliwości

Styl industrialny a może art deco? Webinar 22 września rozwieje wątpliwości Fot. Pfleiderer

Beton, cegła, pomieszczenia o wysokich sufitach, elementy kojarzone z stylem industrialnym. Art Deco to dzieła sztuki i stylowe meble. Dwa style, które różni prawie wszystko- łączy wysoka jakość materiałów, z których są tworzone wnętrza.

Styl industrialny zrodził się w latach 50 w Stanach Zjednoczonych, kiedy ludzie zaczęli zagospodarowywać opuszczone fabryki na mieszkania. Przestrzeń, duże okna czy odsłonięte ściany, na dobre zapisały się w tworzeniu oryginalnych wnętrz. Industrialny styl to metal, surowy beton, cegła ale i ciepłe drewno, które ma zminimalizować surowość wnętrza.

Styl art deco szacuje się, że powstał przed I wojną światową. To styl bardzo wymagający, gdzie zwraca się uwagę na najmniejszy detal w urządzaniu wnętrz. Wszystko musi ze sobą współgrać podłogi, oświetlenie, a nawet klamki w oknach. Art Deco często kojarzony jest z luksusem i wyrafinowanym wzornictwem.

Który styl będzie odpowiedni w naszych domach? Jakich użyć materiałów, żeby odwzorować surowość industrialnego wnętrza a które najlepiej odnajdą się w art deco?

Tajniki stylu industrialnego oraz art deco, wyjaśnią profesjonaliści z firmy Pfleiderer w czasie szkolenia online Porozmawiajmy o Trendach- Kolekcja Trendbook 2020.

Webinar odbędzie się 22 września w godz. 17.30-18.15.

https://infopfleiderer.com/webinar/H/porozmawiajmy-o-trendach-kolekcja-trendbook-2020?uid=774d8a07

Firma Korner, która jest partnerem handlowym Pfleiderer, zaprasza do rejestracji i wzięcia udziału w szkoleniu.

 

Więcej o:
korner strzałków radomsko płyty blaty pfleiderer webinar szkolenie online
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE