Studniówka 2023: bal maturzystów z II LO w Radomsku

Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

Na studniówce bawili się w piątkowy wieczór (13 stycznia) maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku. Bal uczniowie rozpoczęli tradycyjnym polonezem. Gościem wyjątkowej imprezy była Ewa Gajzler, przedstawiciel Zarządu Powiatu Radomszczańskiego.

 

Studniówka to wyjątkowy wieczór na sto dni przed egzaminem dojrzałości. To wieczór, w którym klasowi chłopcy zmienią się w przystojnych mężczyzn, a dziewczęta w piękne kobiety, wszyscy z planami na przyszłość, pełni niepokoju, ale i nadziei.

W II LO na studniówkowej imprezie bawiło się ponad 200 osób, 120 uczniów plus osoby towarzyszące.

Dyrektor Anna Krzyszkowska-Cudak życzyła maturzystom szampańskiej zabawy, ale jednocześnie dojrzałości i trafnych decyzji w dorosłym już życiu.

- Każdy z Was drodzy uczniowie przekraczając progi II Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku, zdawał sobie sprawę, że przyjdzie moment na przystąpienie do egzaminu maturalnego. Czas płynął, nawiązywaliście znajomości, zdobywaliście wiedzę i umiejętności, byliście kształtowani przez waszych wychowawców i nauczycieli. Za 100 dni staniecie u progu szkoły tuż przed rozpoczęciem egzaminu maturalnego. Studniówka jest ostatnim dzwonkiem wzywającym do wytężonej pracy i nauki. To także przepustka w bramie do dorosłości, która zamyka pewien etap Waszej młodzieńczej beztroski. Dzisiaj jednak korzystajcie z chwili, którą dal Wam los, bawcie się dobrze, ale i odpowiedzialnie. Życzę aby podczas całego dzisiejszego balu panowała wspaniała atmosfera! Życzę Wam doskonałej zabawy, ale także udanego i dobrze przepracowanego ostatniego etapu przygotowań i jak najlepszych wyników z egzaminów maturalnych. Życzę Wam także dobrych życiowych wyborów, takich których konsekwencją będzie szczęście, radość a także rozwijanie swoich pasji. Na zawsze zapamiętajcie II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego i mówcie o nim tylko dobrze. To tu bowiem kształtowały się Wasze młodzieńcze charaktery - mówiła podczas rozpoczęcia balu dyrektor Anna Krzyszkowska-Cudak.

Przedstawiciele uczniów dziękowali dyrekcji szkoły, wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w wychowanie i edukację, za każdy dzień spędzony w murach tej szkoły, za każdy gest, dobre słowo i doping do pracy. Podziękowano także rodzicom.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia na maturze!

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
studniówka 2023 bal maturzystów z liceum w radomsku studniówka radomsko radomsko bal studniówkowy zdjęcia bal radomsko studniówka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE