Strzeleckie sukcesy zawodników OKSS „10-tka”

Strzeleckie sukcesy zawodników OKSS „10-tka” Fot. OKSS

W dniach 22-24 kwietnia na strzelnicy Klubu Zawisza Bydgoszcz odbyła się I Runda Pucharu Polski. Reprezentant Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-tka” Wiktor Blada startował w trzech konkurencjach.

W pistolecie sportowym oraz w pistolecie szybkostrzelnym uplasował się na miejscu 5 (w finale na miejscu 4). W konkurencji pistolet pneumatyczny Wiktor podczas klasyfikacji zajął 1 miejsce a finale 4.

- Dla Wiktora miesiąc maj zapowiada się bardzo pracowicie. Zaplanowane są zgrupowania w ramach kadry narodowej juniorów oraz kolejne starty w zwodach krajowych – mówi Sławomir Dziegieć z OKSS „10-tka”.

Nie próżnował także Tomasz Niezabitowski.

- Tomek uczestniczył w sobotę 24 kwietnia w zawodach SILESIA CUP Strzelba IPSC L2, startując w konkurencji Strzelba standard manual. Zawody odbyły się na strzelnicy Klubu TARGET ALFA SILESIA w Gierałtowicach. W kategorii Senior Tomek uplasował się na pierwszym miejscu – informuje Sławomir Dziegieć.

W niedzielę, 25 kwietnia OKSS „10-tka” był organizatorem zawodów Klubowych Pistolet i Strzelba. Zawody odbyły się na strzelnicy Wapienniki. Uczestniczyła w nich ponad setka klubowiczów startując w pięciu konkurencjach.

Więcej o:
radomsko strzelectwo okss 10-tka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE