Strzelcy OKSS „10-tka” na Zaślubinach z Morzem

Strzelcy OKSS „10-tka” na Zaślubinach z Morzem Fot. OKSS 10-tka

Liczna ekipa pistoleciarzy OKSS „10-tka” powróciła z Pucka, gdzie od czwartku rozgrywane były Międzynarodowe Zawody Klasyfikacyjne „Zaślubiny z morzem”.

Aż 11 zawodników z 10-tki rywalizowało w kategorii młodzików, juniorów i seniorów. Przywieźli z tych zawodów 5 medali.

Wiktor Blada, który startował w składzie kadry narodowej w pierwszym strzelaniu zdobył medal brązowy. W strzelaniu drugim był na miejscu 5 ocierając się o finał.

- Rewelacyjnie spisały się nasze młodziczki Zosia Wilczek i Joasia Tutaj. W pierwszym starcie Joasia sięgnęła po złoty medal a Zosia po medal srebrny. W kolejnym dniu zawodów tym razem Zosia Wilczek wystrzelała złoto a Joasia Tutaj medal brązowy. Joasia Kucharska w obu strzelaniach była 7, Marta Niedbała 14 i 9 i najmłodsza młodziczka Antosia Zielińska 8 i 12. Nasz jedyny młodzik Krzysiu Skowronek był 9 i 8. Juniorka Wiktoria Karasek zakończyła zawody na miejscach 14 i 9. Juniorzy młodsi Adam Wieczorek na miejscu 11 i 20 a Artur Kucharski na 19 i 15. Senior Błażej Wejman uplasował się na miejscu 14 i 17.  Wszyscy zawodnicy wrócili z olbrzymim bagażem doświadczeń, który będzie procentował w nadchodzących startach – mówi Sławomir Dziegieć, prezes OKSS „10-tka”.

Więcej o:
radomsko strzelectwo okss 10-tka zaślubiny z morzem
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE