Radomsko, Łódzkie 20.8o Poniedziałek, 20 Maja 2019
ważne informacje
Autopromocja reklama

Strzelali w Łodzi

Sport i rekreacja
Tomasz Kolmasiak

W sobotę, 2 marca odbyły się w Łodzi zawody wojewódzkie z okazji Święta Kobiet - I Runda Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików w konkurencji karabin i pistolet pneumatyczny.

W hotelu Pelikan w Aleksandrowie Łódzkim odbyło się Walne Zebranie Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego. W części oficjalnej zebrania podsumowano uroczyście sezon sportowy 2018.

Najlepsi zawodnicy z klubów województwa łódzkiego uhonorowani zostali okolicznościowymi dyplomami i nagrodami. Z Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego 10-tka w Radomsku wyróżniona została szóstka zawodników - pistoleciarzy, odbierając zasłużone nagrody z rąk Prezesa ŁZSS Antoniego Kamińskiego: Wiktor Blada, Wiktoria Karasek, Kuba Gal, Hania Rusin, Maks Kępiński oraz nieobecny Rafał Ślęzak. Wyróżnienia i nagrody otrzymali również najlepsi trenerzy.

Natomiast w niedzielę 3 marca podczas Walnego Zebrania ŁZSS najlepsi zawodnicy z klubów woj. łódzkiego otrzymali wyróżnienia i nagrody na osiągnięcia sportowe w roku 2018.

Była także okazja do postrzelania. Ekipa pistoleciarzy „10-tki” wywalczyła kilka pucharów. W młodzikach Maks Kępiński wystrzelał 1 miejsce, Filip Makowski zrobił swoją "życiówkę" 305 pkt., a dla Artura Kucharskiego i Filipa Prajsa były to zawody szkoleniowe.

Wśród młodziczek 2 miejsce wystrzelała Hania Rusin (również „życiówka” - 320 pkt.). W kategorii kobiet (łączona klasyfikacja juniorek i seniorek) Wiktoria Karasek zajęła 2. miejsce a Agnieszka Brzozowska 3. miejsce. Gorzej poszło mężczyznom: Wiktor Blada był szósty, a Kuba Gal dwudziesty piąty.

komentarze