Strony finansowej się nie obawiam. Bardziej dotrzymania terminu

Strony finansowej się nie obawiam. Bardziej dotrzymania terminu

Wykopy i przekopy, objazdy, zakazy, nakazy. Tak w skrócie można skomentować obecnie prowadzone prace na drogach Powiatu Radomszczańskiego. Ale, aby było lepiej to najpierw musi być gorzej. I tego trzeba się trzymać stojąc w korkach, czy korzystając z objazdów.

W trakcie jest przebudowa ulicy Krasickiego w Radomsku. Na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kościuszki do skrzyżowania z ulicą 11 Listopada. Inwestycję prowadzi Powiat Radomszczański. Prace rozpoczęły się w grudniu ubiegłego roku od wymiany kolektora po południowej stronie ulicy. W ostatnich dniach roboty przyspieszyły. Widać już zarysy drogi i chodników.

 - Od 12 kwietnia droga jest całkowicie zamknięta dla ruchu. Obecnie jest to chyba największa inwestycja powiatu, bo kwota ponad 7 mln 300 tys. zł - komentuje na portalu Radomsko24.pl Aleksander Broszkowski, naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami Powiatu Radomszczańskiego.

- Obecna sytuacja jest uciążliwa dla kierowców. Ale incydent uszkodzenia autobusu przez koparkę, zmusił nas to zamknięcia ulicy w uzgodnieniu z wykonawcą inwestycji - dodaje  Aleksander Broszkowski.

Czy siedem milionów wystarczy na remont ulicy Krasickiego?

- Jeżeli chodzi o finansowanie to się nie obawiam. Bardziej obawiam się dotrzymania terminu zakończenia inwestycji - stwierdził w programie „W Temacie” Aleksander Broszkowski.

Rozmowa z Aleksander Broszkowskim, naczelnikiem Wydziału Zarządzania Drogami Powiatu Radomszczańskiego, na portalu Radomsko24.pl w poniedziałek 24 kwietnia o godz.19.45.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk aleksander broszkowski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE