Strojnowy zagra w klubie Bogart w Gomunicach

Strojnowy zagra w klubie Bogart w Gomunicach

Piotr Strojnowski (STROJNOWY) - pierwszy lider legendarnego zespołu DAAB wraca po 30 latach z nowym albumem "WOLNOŚĆ SERC". Już 23 listopada 2018 roku zespół zagra w klubie BOGART w Gomunicach.

Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach zaprasza 23 listopada na godz. 20.00 na 2 wyjątkowe koncerty. Koncert promujący nowy album zespołu STROJNOWY "WOLNOŚĆ SERC" oraz Koncert JOINT VENTURE SOUND SYSTEM z okazji 30-lecia w ramach wspólnej trasy "WOLNOŚĆ SERC TOUR 2018".

Bilety:
35PLN przedsprzedaż
45PLN w dniu koncertu

Nakładem wytwórni KARROT KOMANDO 9 listopada 2018 r. ukazał się album "WOLNOŚĆ SERC". Razem z zespołem Strojnowy w trasę wyruszała ekipa Joint Venture Sound System, która obchodzi 30-lecie działalności.

Liderem zespołu Strojnowy jest Piotr Strojnowski, wracający po latach współzałożyciel i pierwszy lider legendarnego zespołu Daab. W 2015 jego drogi splotły się z producentami Grzegorzem Rytką i Michałem Mareckim i postanowili powołać do życia zespół "Strojnowy". Od tego czasu rozpoczęły się pracę nad płytą "Wolność Serc" bazującej na tekstach Piotrka i wspólnych kompozycjach. Równolegle do zespołu dołączyli muzycy, którzy mają duży udział w tworzeniu polskiej sceny reggae. Muzyczna bezpretensjonalność oraz teksty Piotra wypełniają niszę w liryce polskiej muzyki, w której tak niewiele słyszy się komentarzy do czasów współczesnych. Śpiewa również o miłości w sposób bardziej wyrafinowany niż standardowy poziom polskiej piosenki. Na set listę koncertową składają się nowe utwory zespołu uzupełnione utworami Piotra Strojnowskiego z dawnych lat.

Więcej o:
koncert klub bogart gomunice
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE