Strefy Kobiecości- prelekcja fotograficzna w Muzeum Regionalnym w Radomsku

Strefy Kobiecości- prelekcja fotograficzna w Muzeum Regionalnym w Radomsku

Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku oraz Towarzystwo Fotograficzne im. Edmunda Osterloffa w Radomsku kontynuują cykl spotkań fotograficznych ph. „FOTOGRAFIA NIEZWYKŁA”.

15 lutego o godzinie 18.00, w trakcie spotkania o swojej przygodzie z fotografią opowiadał Tomasz Lenarczyk. Głównym tematem jego wystąpienia była fotografia z udziałem kobiet, stąd też to wydarzenie nosiło nazwę "Strefy Kobiecości".

Jak zaznaczył autor, fotografowanie kobiet wymaga szczególnego wyczucia, umiejętności, aby jak najlepiej zaprezentować uniwersalne piękno, które jest skryte w każdej modelce. 

Tomasz Lenarczyk –  Pasjonat fotografii, uczestnik kilkudziesięciu wystaw indywidualnych, oraz zbiorowych. Organizator wielu plenerów, kursów, szkoleń, oraz warsztatów fotograficznych. Od 7 lat związany z Piotrkowskim Towarzystwem Fotograficznym "Fcztery". Od kilku lat zajmujący się głównie fotografią portretową, oraz reportażową.  Od dwóch lat organizator i prowadzący Spotkania z uznanymi fotografikami w Polsce i za granicą pod nazwą "Cafe pod Migawką"

Więcej o:
muzeum muzeum radomsko wystawa dyrektor
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE