Radomsko, Łódzkie 20.4o Sobota, 25 Maja 2019
ważne informacje
Autopromocja reklama

Strefa przyjazna dla dzieci Radomska

Kultura i rozrywka

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej 6 lutego 2011 roku zorganizował wycieczkę do Teatru Wielkiego w Łodzi w ramach akcji Łódzkiej Strefy Ekonomicznej ”Strefa dzieciom” na spektakl pt.... ››

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej  6 lutego 2011 roku zorganizował wycieczkę do Teatru Wielkiego w Łodzi w ramach akcji Łódzkiej Strefy Ekonomicznej ”Strefa dzieciom” na spektakl pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Bilety na balet zostały ufundowane przez Łódzką Strefę Ekonomiczną, natomiast koszty przejazdu, ubezpieczenia i poczęstunku sfinansował Ośrodek Pomocy. W wycieczce wzięło udział 31 dzieci z rodzin objętych na co dzień pomocą asystenta rodziny.

„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” to bajka, która została przedstawiona w formie inscenizacji baletowej z udziałem Orkiestry Teatru Wielkiego w Łodzi. Oprawa muzyczna, taniec oraz  kostiumy wzbudziły nie lada zachwyt wśród publiczności.


W przerwie spektaklu na dzieci czekał poczęstunek oraz atrakcje w postaci malowania twarzy, sztuki chodzenia na szczudłach. Uczestnictwo w przedstawieniu było dla wielu pierwszą okazją do poznania Teatru, a jednocześnie zachęceniem do uczestnictwa w tego typu przedsięwzięciach.


Po ponad  sztuce na dzieci czekały paczki przygotowane przez Caritas oraz prywatnych sponsorów.

komentarze