Strażacki Challenge497_98 dla Rafała

Strażacy z powiatu radomszczańskiego przyłączają się do akcji Challenge497_98 #StrażacyDlaRafała.

27 kwietnia 2019 roku, życie Rafała Wójcika z miejscowości Kruplin Radomszczański, przewróciło się do góry nogami. W wyniku groźnego wypadku uszkodził rdzeń kręgowy. Paraliż kończyn górnych i dolnych nie pozwala mu na normalne funkcjonowanie. Dlatego potrzebna jest pomoc na rehabilitację i kosztowne leczenie. To koszt 50 000 zł.

Młody chłopak, który miał przed sobą całe życie. Marzenia do zrealizowania, pracę. Działał na rzecz społeczności lokalnej jako strażak ochotnik.

Wyzwanie Challenge497_98 #StrażacyDlaRafała jest proste. Strażacy ochotnicy, na komendę osoby prowadzącej wykonują proste ćwiczenie padnij – powstań. Czas na podjęcie wyzwania to 72 godziny. Po wykonaniu zadania jednostka nominuje trzy nastepne. Następnie wpłaca pieniądze 10 zł od osoby biorącej udział w ćwiczeniu za pomocą platformy zrzutka.pl TUTAJ.

Na konto Rafała trafiły już pieniądze m.in. z OSP Radziechowice Drugie – 400 zł, OSP Jedlno Drugie – 200 zł, OSP Lgota Wielka – 110 zł, OSP Woźniki – 100 zł, OSP Kruplin Radomszczański – 100 zł, OSP Wola Blakowa – 100 zł czy OSP Radziechowice Pierwsze – 80 zł.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
rafał wójcik kruplin radomszczański rehabilitacja wypadek samochodowy zrzutka.pl osp zrzutka osp
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE