Stowarzyszenie Rozbiegajmy Radomsko zaprasza na (Z)BIEGOWISKO

Stowarzyszenie Rozbiegajmy Radomsko zaprasza na (Z)BIEGOWISKO

Na sportowej mapie naszego miasta i powiatu pojawiła się kolejna ciekawa impreza. Mowa o biegu (Z)BIEGOWISKO, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Rozbiegajmy Radomsko.

Bieg zaplanowano na 11 lipca. Start zlokalizowany będzie w Orzechowie niedaleko Radomska, a trasa biegu będzie wiodła przez okoliczne leśne drogi.

- Dla biegaczy z Radomska oraz okolic przygotowaliśmy dwa dystanse – „dyszkę” i półmaraton z plusikiem - czyli odpowiednio ponad 10 i ponad 21 kilometrów. Nie zapomnieliśmy także o fanach Nordic Walking - przygotowaną przez nas trasę będzie można bowiem pokonać również z kijkami na dystansie 11 km - mówi Grzegorz Auguścik, prezes stowarzyszenia.

Organizatorzy przygotowali 100 miejsc startowych. Zapisy na bieg odbywają się online, link w wydarzeniu. I patrząc na zainteresowanie jakie bieg wywołał na portalu Facebook w ciągu kilku godzin od publikacji informacji o wydarzeniu - lista startowa szybko się zapełni. Jak przekonują organizatorzy - w biegu może wziąć udział praktycznie każdy.

- Jeśli dopiero chcecie zacząć swoją przygodę z bieganiem, to zapisanie się na bieg będzie świetną motywacją. A w przygotowaniach do niego z pewnością pomogą nasze treningi, na które zapraszamy w poniedziałki i czwartki. Szczegóły znajdziecie fanpejdżu Rozbiegajmy Radomsko - dodaje Grzegorz Auguścik.

Więcej o:
zbiegowisko rozbiegajmy radomsko bieganie bieganie radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE