Startuje spartakiada świetlic środowiskowych

Rzuty do kosza, ściany punktowej czy kółkami ringo, to tylko niektóre z konkurencji spartakiady świetlic środowiskowych Ośrodka Wspierania Rodziny.

foto: OWR RadomskoRzuty do kosza, ściany punktowej czy kółkami ringo, to tylko niektóre z konkurencji spartakiady świetlic środowiskowych Ośrodka Wspierania Rodziny. Spartakiada podzielona jest na dwie rundy. Pierwsza z nich startuje już 5 listopada.

Celem spartakiady, którą OWR organizuje wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, jest sportowa rywalizacja, propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, a także integracja dzieci i młodzieży. W imprezie wezmą udział dziewczęta i chłopcy uczęszczający na zajęcia do siedmiu świetlic środowiskowych.

Wśród konkurencji znajdą się: rzuty do kosza, rzutki, rzuty woreczkami do maty i ściany punktowej oraz rzuty kółkami ringo do celu. W każdej konkurencji wystartuje po 5 osób. We wszystkich wymienionych grach i konkursach uczestnicy zdobywają  punkty. Suma zdobytych punktów decyduje o końcowej kolejności spartakiady.

Za zajęcie miejsc I-III świetlice otrzymają puchary i pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy biorący udział w zawodach otrzymają dyplomy za uczestnictwo oraz słodycze. Druga runda spartakiady zaplanowana jest na styczeń 2013 roku.

Harmonogram spartakiady na poszczególnych świetlicach:
- 5 listopada - świetlica  z ul. Kościuszki 12a, początek o godz. 16.00
- 6 listopada - ul. Reja 81, godz. 14.00
- 7 listopada - ul. Konopnicka 4, godz. 15.00
- 8 listopada - ul. św. Rozalii 36b, godz. 16.00
- 9 listopada - ul.Brzeźnicka 149, godz 16.00
- 12 listopada - ul. M. Dąbrowskiej 27, godz. 14.00
- 13 listopada - ul. Strażacka 13, godz. 15.00

Więcej o:
owr ośrodek wspierania rodziny świetlice środowiskowe
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE