Starter Radomsko organizuje szkolenia i konsultacje dla producentów mebli

Starter Radomsko organizuje szkolenia i konsultacje dla producentów mebli Fot. mat. organizatora

Od przyszłego miesiąca rusza cykl szkoleń dla producentów mebli obejmujący tematyką design i kreowanie produktu. W dniach 14, 21, 28 kwietnia w siedzibie Startera Radomsko będą prowadzone wykłady na temat: czym kierują się klienci w swoich wyborach, jakie panują trendy wzornicze, jakie detale decydują o trendach oraz jakie są nowoczesne metody badania trendów.

- Będziemy mówili o aranżacji przestrzeni i oświetleniu, o stylach wnętrzarskich i kolorystyce, o materiałach, o inspiracjach i najważniejszych targach meblowych, ale też o tym jak budować relację z klientem i jak planować w oparciu o budżet – mówią pracownicy Startera Radomsko.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie inkubatora przedsiębiorczości Starter Radomsko, ul. Narutowicza 59, w dniach 14, 21 i 28 kwietnia - 3 dni szkoleniowe, 3 różne bloki tematyczne, godz. 11-16.

W ramach Startera Radomsko rusza również Punkt Konsultacji Designu - Meblove ABC, który ma za zadanie zapewnić producentom, pracownikom i partnerom handlowym branży meblarskiej dostęp do specjalistycznych konsultacji z zakresu designu, architektury i marketingu.

Konsultacje prowadzone będą w formie zdalnej, stacjonarnej oraz wizyty studyjnej i prowadzone będą według indywidualnych zgłoszeń za pośrednictwem formularza rejestracyjnego online. Dyżury konsultacyjne specjalistów odbywać się będą raz w miesiącu, po 4 godziny każdy.

Dostępny jest także katalog z ofertą 33 radomszczańskich firm z branży meblowej pod szyldem Radomsko Mebluje.

Więcej o:
radomsko starter radomsko szkolenie meble design konsultacje producenci mebli
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE