Starostwo Powiatowe w Radomsku przechodzi na zmianowy system pracy

Starostwo Powiatowe w Radomsku przechodzi na zmianowy system pracy

W związku z zagrożeniem epidemicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV2, od 12 kwietnia Starostwo Powiatowe w Radomsku będzie pracowało w systemie zmianowym. Wszystkie sprawy mieszkańców będą realizowane bez zmian, a urząd wydłużył godziny pracy.

Od 12 kwietnia do 7 maja Starostwo Powiatowe w Radomsku będzie czynne od godz. 7.00 do godz. 17.30 z trzydziestominutową przerwą techniczną przeznaczoną na dezynfekcję pomieszczeń (w godzinach od 12.00 do 12.30 – w tym czasie urząd będzie nieczynny).

- W sytuacji epidemicznej urząd nie zaprzestaje pracy, wykonując zadania niezbędne do pomocy obywatelom, a także inne zadania pilne i niecierpiące zwłoki. Wnioski będą rozpatrywane, dokumenty wydawane, a rejestracje dokonywane, jednak do budynku Starostwa Powiatowego będą wpuszczani wyłącznie klienci, którzy dokonali uprzednio telefonicznego (lub mailowego) umówienia wizyty – czytamy w komunikacie.

Czytaj też: Urząd Miasta w Radomsku pracuje na dwie zmiany

Bezpośredni kontakt jest możliwy przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa oraz z zachowaniem środków ochrony osobistej. Na każde stanowisko wpuszczany będzie jeden klient.

Więcej o:
radomsko starostwo radomsko zmianowy system pracy obsługa interesantów koronawirus
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE