Starosta Beata Pokora zakażona koronawirusem

Starosta Beata Pokora zakażona koronawirusem

Starosta powiatu radomszczańskiego Beata Pokora została zakażona koronawirusem. Informację potwierdziła portalowi Radomsko24.pl.

Jak powiedziała w rozmowie telefonicznej z portalem Radomsko24.pl starosta Beata Pokora, objawy koronawirusa pojawiły się w miniony poniedziałek.

- Były to typowe objawy dla koronawirusa, łącznie z utratą węchu. Dlatego zdecydowałam się na wykonanie testu na obecność COVID-19. Dziś (15 października – dop. aut.) podając specjalny kod, sprawdziłam wynik testu w Internecie. Niestety, był on pozytywny – mówi starosta, Beata Pokora.

- Przez kilka dni czułam się bardzo źle. Teraz jest już trochę lepiej. Na szczęście nie wymagam hospitalizacji – dodaje starosta.

Starosta Beata Pokora od poniedziałku przebywa na zwolnieniu lekarskim. Wszystko wskazuje na to, że do zarażenia doszło podczas pełnienia obowiązków służbowych.

Pozostali członkowie Zarządu Powiatu Radomszczańskiego: wicestarosta Jakub Jędrzejczak, Ewa Gajzler oraz Fabian Zagórowicz nie wykazują objawów choroby i pełnią codzienne obowiązki służbowe.

Więcej o:
radomsko starostwo radomsko starosta beata pokora koronawirus
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE