Staram się wsłuchiwać w argumenty ludzi

Staram się wsłuchiwać w argumenty ludzi

Nadkom. Robert Baryła od 1 marca 2021 roku jest Komendantem Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Robert Baryła ma 49 lat. Służbę w policyjnym mundurze pełni od blisko 27 lat. Rozpoczął ją 23 maja 1994 roku w Oddziale Prewencji Policji w Warszawie. Rok później pracował w Komisariacie III Policji w Częstochowie. Na początku swojej kariery zawodowej związany był z pionem prewencyjnym. W 2001 roku rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku, wówczas w sekcji kryminalnej. Tutaj pokonywał kolejne szczeble kariery zawodowej. W 2006 roku został naczelnikiem wydziału kryminalnego. Kolejną jednostką, w której pełnił służbę była Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu. Do Radomska wrócił 6 lutego 2020 roku na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego i funkcję pełnił do 28 lutego 2021 roku.

- Staram się wsłuchiwać w argumenty ludzi, z którymi pracuje. W podejmowaniu decyzji, biorę te argumenty pod uwagę, bo pracuje z fachowcami - komentuje Robert Baryła, gość programu „Staszczyk niezależnie”.

Rozmowa z nadkomisarzem Robertem Baryłą, Komendantem Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, na portalu Radomsko24.pl, w piątek 12 marca o 19.45.

Więcej o:
kpp radomsko policja radomsko robert baryła irek staszczyk
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE