Radomsko, Łódzkie 20.8o Poniedziałek, 20 Maja 2019
ważne informacje
Autopromocja reklama

Stand-up w Radomsku: Mieszko Minkiewicz z programem „Hihilista”

Kultura i rozrywka
Jacek Paszewski

Stand-up No Limits oraz Pub 7 Sins (ul. Kolejowa 2) zapraszają na wieczór stand-up comedy! 23 marca, będziecie mogli usłyszeć nowy program Mieszka Minkiewicza pod tytułem „Hihilista”. Tego nie można przegapić!

Stand-up w Polsce rozwija się niesamowicie szybko i śmiało można powiedzieć, że wchodzi on na salony. Dla tych, którzy nie do końca jeszcze wiedzą, o co do końca chodzi i czym to wszystko różni się od kabaretów w TV, idealny będzie wieczór 23 marca. Początek o godz. 19.00.

Podczas wieczoru stand-upowych nie ma miejsca na nudę, a przede wszystkim nie ma zasad. No dobra, jakieś są, ale wszystko mocno jedzie po bandzie. Jeżeli nadal nie wierzycie, to musicie wpaść 23.03 do Pub 7 Sins. To właśnie tam wystąpi Mieszko Minkiewicz z nowym programem „Hihilista”.

O artystach

Mieszko Minkiewicz to stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości festiwali komediowych, zdobywał nagrody solowe i zespołowe. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka.

Hihilista to taki nihilista z dodatkową kreską, a Mieszko zawsze zaczyna wymyślanie od kreski. Hihilista patrzy na beznadziejny świat weselej. Wszystko jest weselsze jak dodasz do tego "hihi" - hihihitler na przykład. Korzystając z tej zasady Mieszko bierze zupełnie nieśmieszne rzeczy i zamienia je w żarty. Bieda, bezrobocie, wypadki, warszawiacy, Jezus i himalaizm zimowy nigdy nie były śmieszniejsze.

Bilety dostępne w lokalu oraz on-line: 25 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu wydarzenia

Program przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych.

Chcecie zobaczyć występ na żywo? Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia. Aby wygrać zaproszenie należy w kilku zdaniach uzasadnić dlaczego wejściówka powinna trafić właśnie do Ciebie. Odpowiedzi wyślijcie je adres: redakcja@radomsko24.pl. Na maile czekamy do 19 marca do godz. 12.00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej wejściówce.

komentarze