Stand up w Radomsku. Damian Skóra i Michał Kutek

Stand up w Radomsku. Damian Skóra i Michał Kutek

Kolejny stand up w Radomsku. Tym razem w Klubie Belfast wystąpią Damian Skóra i Michał Kutek. 1 grudnia godz. 19.00.

Damian Skóra - osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie „Kuba Wojewódzki”. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta”  oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna. Obecnie występuje z nowym programem "Kawa z wody po kiełbasach", a w internecie do obejrzenia jest jego poprzednik, pt. „Co?!”.

Michał Kutek - prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie, spoconych dzików. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. żyjący zgodnie z zasadą „100 przepłyniętych basenów zasługuje na nagrodę z dziesięciu piw”. Przenikliwy i utalentowany. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza.

Bilety dostępne on-line: TUTAJ. cena: 25 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu wydarzenia na bramce). Zakaz nagrywania występów. Występ dla osób powyżej 18. roku życia.

Więcej o:
stand up komedia stand up radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE