Stal Radomsko z pucharem LZS

Stal Radomsko zwyciężyła w kolejnym turnieju. Tym razem piłkarki Stali okazały się bezkonkurencyjne w Finale Województwa Łódzkiego Mistrzostw LZS w Halowej Piłce Nożnej Kobiet.

Stal z pucharem LZS. Fot. radomsko.pl
Finał rozegrano w niedzielę 16 lutego br., na hali sportowej przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 4 w Radomsku W turnieju wzięło udział 7 drużyn, a I miejsce i puchar zdobyła drużyna KS STAL Radomsko, w której składzie wystąpiły Anna Leszcz, Magdalena Leszcz, Oliwia Pająk, Daria Sobczyńska, Karolina Kubiak, Iwona Starczyk oraz Klaudia Jarzębska.

W drodze do zwycięstwa KS STAL pokonała zespoły z Działoszyna (9-0), Kietlina (5-0), a w meczu finałowym ograły 1-0 Zelów, który zajął II miejsce. Podium uzupełnił zespół z Działoszyna.
Najlepszą bramkarką została Anna Leszcz z KS STAL, a najwięcej bramek zdobyła Martyna Malinowska z Zelowa.
Bramki dla Stali zdobywały: Karolina Kubiak - 6, Klaudia Jarzębska - 4, Daria Sobczyńska - 2, Iwona Starczyk -2 oraz Magdalena Leszcz - 1.