Stal Radomsko trzecia na turnieju o Klubowe Mistrzostwo Juniorek

Stal Radomsko zajęła 3. miejsce na półfinałowym turnieju o Klubowe Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych, rocznika 1997 i młodszych. Zawody rozgrywano na boisku w Kamieńsku i Gomunicach 11 maja.

Stal Radomsko zajęła 3. miejsce na półfinałowym turnieju o Klubowe Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych, rocznika 1997 i młodszych.  Zawody rozgrywano na boisku w Kamieńsku i Gomunicach 11 maja.
Grupowymi rywalkami dziewczyn ze Stali o awans do finału mistrzostw  były drużyny MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki, SP SZCZYT Boguszów Gorce, TKKF STILON Gorzów Wielkopolski. Stal zremisowała z drużyną Szczytu 0:0, uległa zawodniczkom DRAGFIL 1:2 (bramkę strzeliła Kinga Kucharska) i Stilonowi 0:2, zajmując ostatecznie 3. miejsce w grupie. Wynik ten nie pozwolił jednak awansować do finałów krajowych.

W turnieju Stal reprezentowały: Kubiak Karolina, Leszcz Anna, Leszcz Magdalena, Margas Magdalena, Nowicka Martyna, Adamowicz Paulina, Jeziorska Beata, Cieślik Joanna, Cieślik Kamila, Rosińska Wiktoria,  Machnik Oliwia, Ślęzak Justyna, Kucharska Kinga, Widera Oliwia, Kuśmierz Barbara, Cieślik Karolina. Więckowska Aleksandra, Braszczyńska Karolina. Trener Sebastian Mysłek.

Puchary i dyplomy wręczali: Prezes OZPN Piotrków Trybunalski - Stanisław Sipa, Burmistrz Miasta Kamieńska - Bogdan Pawłowski, Prezes KS STAL Radomsko - Ireneusz Miler.