Squash w randze Mistrzostw Powiatu Radomszczańskiego

Squash w randze Mistrzostw Powiatu Radomszczańskiego

Radomszczański Klub Squasha „RAKS” zaprasza na Mistrzostwa Powiatu Radomszczańskiego w Squashu, które odbędą się 9 i 10 grudnia na korcie w Powiatowej Hali Sportowej przy ul. Szkolnej 2 w Radomsku.

Jest to kolejna odsłona wydarzenia odbywającego się cyklicznie począwszy od 2017 roku. W tym roku zaplanowano jedną kategorię OPEN w której zagrać może każdy bez względu na wiek i płeć

Rozgrywki prowadzone będą w sobotę w godzinach 10.00-18.00 oraz w niedzielę od 10.00 do około 17.00 w zależności od ilości zgłoszonych osób.

Turniejowe zmagania mają przede wszystkim wyłonić mistrzów powiatu na rok 2023, ale także promocję tej dyscypliny sportu, poszerzenie i integrację środowiska squash'owego w regionie. Dlatego w turnieju może wziąć udział każdy, kto chciałby spróbować swoich sił w tej dyscyplinie bez względu na poziom, wiek czy płeć. Dodatkowo podczas rozgrywek będzie można skorzystać z porad specjalistów dotyczących gry, zasad i sprzętu.

Uczestnicy turnieju otrzymają: napój izotoniczny, ciepły posiłek, owoce i przekąski. Na zwycięzców czekają puchary oraz nagrody ufundowane przez Radomszczański Klub Squasha „RAKS” oraz darczyńców.

Więcej o:
turniej turniej radomsko squash turniej squash
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE