Sprzęt od firmy Bosch dla ratowników medycznych z Radomska

Sprzęt od firmy Bosch dla ratowników medycznych z Radomska Fot. Szpital Powiatowy w Radomsku

W ramach akcji #BoschwPogotowiu, firma BSH przekazała produkty AGD do Stacji Ratownictwa Medycznego Szpitala Powiatowego w Radomsku.

Firma Bosch Home już w pierwszych dniach walki z wirusem COVID-19, rozpoczęła akcje pomocowe wspierające szpitale i stacje ratownictwa medycznego. Jednym z kolejnych beneficjentów akcji #BoschwPogotowiu jest także Szpital Powiatowy w Radomsku. Na rzecz jednostki firma BSH przekazała pralkę, suszarkę do ubrań, czajnik bezprzewodowy oraz kuchenkę mikrofalową.

- Sprzęt otrzymany od firmy BSH na pewno przyczyni się do szybszego uzyskania gotowości załóg stacjonujących w Radomsku. W obecnej sytuacji po kontakcie z pacjentem z COVID-19 pomimo stosowania środków ochrony indywidualnej zwiększyło się zapotrzebowanie na czyszczenie, pranie, dezynfekcję również odzieży wierzchniej. Podarowana pralka i suszarka pozwolą szybciej wyczyścić czerwone ubrania ochronne pracowników. Bosch Home, jesteście naszymi cichymi aniołami wspierającymi nas w codziennej walce z koronawirusem. Dziękujemy – mówią pracownicy radomszczańskiego szpitala.

Więcej o:
koronawirus radomsko koronawirus bosh pomoc szpital radomsko bsh pomoc szpital radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE