[SPROSTOWANIE] 39-latka podejrzana o zabójstwo mężczyzny ze Spacerowej oczyszczona z zarzutów. Jest nowy podejrzany

[SPROSTOWANIE] 39-latka podejrzana o zabójstwo mężczyzny ze Spacerowej oczyszczona z zarzutów. Jest nowy podejrzany

Po publikacji na portalu www.radomsko24.pl w dniu 19 lutego 2020 r. artykułu „39-latka podejrzana o zabójstwo mężczyzny ze Spacerowej oczyszczona z zarzutów. Jest nowy podejrzany”, do naszej redakcji wpłynęło sprostowanie przygotowane przez mecenasa Jakuba Zacharewicza. Adwokat wnosi o sprostowanie informacji dotyczących pokrewieństwa zatrzymanego z osobą, która została wcześniej zatrzymana w tej sprawie, a następnie oczyszczona z zarzutów.

WNIOSEK O SPROSTOWANIE ARTYKUŁU PRASOWEGO
SPROSTOWANIE

Opublikowany w dniu 19 lutego 2020 roku na portalu internetowym www.radomsko24.pl artykuł pod tytułem „39-latka podejrzana o zabójstwo mężczyzny ze Spacerowej oczyszczona z zarzutów. Jest nowy podejrzany” zawiera nieprawdziwe informacje.

Nie jest prawdziwa informacja, że: „W wyniku prowadzonych zarówno przez policję, jak i prokuraturę pojawił się nowy podejrzany. To około 45-letni mężczyzna – mąż Sylwii S. W minioną niedzielę (16 lutego) orzeczono wobec niego 3 miesięczny areszt”.

Nowy podejrzany nie jest mężem Sylwii S. Mąż Sylwii S. nie jest podejrzany o zabójstwo i nie zastosowano wobec niego 3 miesięcznego aresztu.

adwokat
Jakub Zacharewicz

Więcej o:
radomsko ulica spacerowa zabójstwo sprostowanie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE