Sprawdź, czy rower elektryczny jest dla Ciebie! W sklepie „Ludzie i rowery” w Radomsku testy „elektryków”

Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

W sobotę i niedzielę (26 i 27 marca) w sklepie rowerowym „Ludzie i rowery” przygotowano darmowe testy rowerów elektrycznych. Można przejechać się takim jednośladem, podpytać specjalistów o szczegóły użytkowania. Oczywiście można także rower kupić.

W sobotę, już od rana w sklepie „Ludzie i rowery” pojawiło się wiele osób zainteresowanych zapoznaniem się z rowerem elektrycznym. Jeszcze dziś do godziny 16.00, a w niedzielę od godz. 9.00 do 16.00 będzie można samodzielnie przetestować taki jednoślad.

Wybór jest spory rowery elektryczne można spotkać właściwie wśród wszystkich typów jednośladów, zarówno górskich, trekkingowych, jak i miejskich.

- Ten event organizujemy wspólnie z firmą Overfly. Najważniejsze jest to, że każdy tak po prostu z ulicy może przyjść i przejechać się takim rowerem – mówi Konrad Gonera ze sklepu „Ludzie i rowery”.

Dlaczego warto wybrać taki rower? Dzięki pomocy elektrycznego silnika można zajechać szybciej, dalej i też odrobinę ograniczyć wysiłek - np. po to, żeby wygodniej i szybciej dojechać do pracy.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
sklep rowery ludzie i rowery rowery radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE