Sprawczyni śmiertelnego wypadku w Wygodzie została doprowadzona do prokuratury w Radomsku

Fot. W. Bojdo

36-letnia mieszkanka gminy Gidle, która spowodowała w miejscowości Wygoda wypadek w wyniku którego śmierć poniósł 37-letni obywatel Ukrainy, została doprowadzona z policyjnego aresztu do Prokuratury Rejonowej w Radomsku. W chwili wypadku kobieta miała w organizmie 4 promile alkoholu.

Do wypadku doszło w sobotę, 24 lipca 2021 r. o godz. 6.20 na drodze na 784 pomiędzy Radomskiem i Gidlami. Samochód osobowy zderzył się z busem. Kierująca osobówką kobieta miała w organizmie cztery promile alkoholu.

W niedzielę o godz. 20.00, sprawczyni zdarzenia została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Radomsku. Odpowie za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym. Kobiecie grozi do 12 lat więzienia. Prawdopodobnie w poniedziałek sprawą zajmie się sąd. 

Zapytana przez dziennikarzy, czy żałuje tego, że wsiadła za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu, odpowiedziała, że bardzo żałuje.

W sumie w wyniku wypadku rannych zostało 10 osób, w tym 7 obywateli Ukrainy. 3 osoby trafiły do szpitali w stanie ciężkim. Jedna z tych osób – 37-letni mężczyzna zmarł.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
wypadek wygoda śmiertelny wypadek wygoda zarzuty prokuratura radomsko doprowadzenie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE