Spotkanie autorskie z Ewą Kaczmarczyk w bibliotece w Radomsku

Spotkanie autorskie z Ewą Kaczmarczyk w bibliotece w Radomsku

W siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku, w piątek 8 listopada miało miejsce spotkanie autorskie Ewy Kaczmarczyk z przedszkolakami, połączone z promocją książki „Zaczarowane bajki babci Ewy”.

Na spotkanie połączone z promocją książki „Zaczarowane bajki babci Ewy” pisarki i poetki, a także prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku SAN Ewy Kaczmarczyk, zaproszeni zostali najmłodsi mieszkańcy miasta, czyli przedszkolaki z radomszczańskich placówek. Na spotkaniu autorka książki opowiadała o tym, że do napisania bajek skłoniły ją jej wnuczkowie Leon, Antoś i Marcelinka. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a ciekawe opowieści Ewy Kaczmarczyk, przerywane były fragmentami książek, czytanymi przez dzieci oraz babcie. Nie zabrakło też występów muzycznych w wykonaniu najmłodszych.

- Bajki pełne są uroku, ciepła i dobroci. Mówią o przyjaźni i zdrowiu, czyli o tym co jest najważniejsze w naszym życiu. Postaci takie, jak królowa lata, leśne skrzaty, św. Mikołaj i inne, przenoszą czytelnika w świat wyobraźni. W książce znajdziemy i bajeczki i wierszyki
- mówi Ewa Kaczmarczyk.

Podczas spotkania można było zakupić książkę wraz z autografem i dedykacją. W planach pisarka ma kolejne spotkania z najmłodszymi czytelnikami m.in. w przedszkolach.

Książka „Zaczarowane bajki babci Ewy” to zbiór krótkich opowiadań i wierszyków. Motywem przewodnim są tu tematy zdrowia i przyjaźni. Projekt okładki przygotowała Agnieszka Kazała, natomiast ilustracje Anna Zając i Przemysław Kaczmarczyk. Książkę można zakupić tutaj.

Czytaj także: „Ten czas”. Ewa Kaczmarczyk promowała swój tomik poezji

Więcej o:
ewa kaczmarczyk radomsko spotkanie autorskie biblioteka radomsko książka zaczarowane bajki babci ewy
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE