Spotkanie autorskie z Elżbietą Stępień

Fot. M. Patalan

Na patio Miejskiego Domu Kultury w Radomsku odbyło się dziś spotkanie autorskie z radomszczańską pisarką Elżbietą Stępień. Autorka promowała swoją nową powieść „Po prostu bądź”, będącą drugą częścią cyklu „Czego nie wiesz o aniołach”.

Promocja książki spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem radomszczan. Podczas spotkania można było nabyć nową powieść Elżbiety Stępień wraz z autografem, a także poznać kulisy pracy nad książką. Kilka fragmentów z najnowszego dzieła radomszczańskiej pisarki zostało odczytanych przez dyrektora MDK Krzysztofa Zygmę oraz Anitę Pawlak-Zygmę.

- Tym razem poznajemy nową bohaterkę, Natalię, która jest bibliotekarką i mierzy się ze swoim tragicznym dzieciństwem. Wyruszymy oczywiście śladami miłości do malowniczej Bystrzycy Kłodzkiej. Zobaczymy, czy tym razem aniołowi też uda się doprowadzić do szczęśliwego zakończenia – mówi Elżbieta Stępień.

Pisarka potwierdziła także, że pracuje już nad trzecią częścią cyklu oraz książką niepowiązaną z serią „Czego nie wiesz o aniołach”.

- Pisze się. W wielkich trudach, ale pisze się – z uśmiechem dodaje Elżbieta Stępień.

Spotkanie poprowadziła Jola Dąbrowska z Miejskiego Domu Kultury.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
elżbieta stępień książka promocja czego nie wiesz o aniołach po prostu bądź miejski dom kultury
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE