Spotkania Integracyjne zainaugurowane

Radomszczańskie Spotkania Integracyjne rozpoczął Koncert Galowy, na którym wystąpili utalentowani radomszczanie. Odbył on w czwartkowy poranek 20 października. Licznie zgromadzona... ››

Radomszczańskie Spotkania Integracyjne rozpoczął Koncert Galowy, na którym wystąpili utalentowani radomszczanie. Odbył on w czwartkowy poranek 20 października.

 

Licznie zgromadzona publiczność na scenie sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku zobaczyli Pawła Zagaja, uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Radomsku, Sylwię Paszkiewicz-Garczarek, grupę taneczną z OSW z Częstochowy, Dziecięcy Zespół Taneczny DYSTANS z MDK w Radomsku, wychowanków SOSW w Radomsku Wiolettę Raniszewskią i Daniela Góreckiego, Zespół Tańca Nowoczesnego EXTASA z MDK w Radomsku, Krzysztofa Sałapę oraz i Kamilia Dajciera (WTZ w Radomsku).

 

Kolejne atrakcje w ramach IX spotkań czekają na nas w piątek, sobotę i niedzielę.

 

21 października o 16.00 Radomsko odwiedzi Anna Dymna. O 17.30 odbędzie się otwarcie wystawy "Malarstwo w terapii", a o 18.00 na scenie mDK-u wystąpi zespół Maleo Reggae Rockers.

 

W sobotę i niedzielę na Hali Sportowej przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 4 odbędą się Otwarte Mistrzostwa Radomska Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym oraz Turniej Integracyjny w Tenisie Stołowym.

 

Pomysłodawcą Radomszczańskich Spotkań Integracyjnych jest Janusz Plewiński.

Więcej o:
anna dymna spotkanie spotkania integracyjne mdk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE